Problem cellulitu u kobiety, która nie rodziła dzieci

mam problem z rozstępami oraz cellulitem od kilku lat mimo ze mam dopiero 23 lata i nie bylam w ciąży. rozstępy robią mi się dosłownie cały czas a waga jest bez zmian.podejrzewam ze to może być problem z hormonami.zamierzam udać się do lekarza.chciałabym dowiedzieć się wcześniej jakie badania należy wykonać i jak będzie można temu zaradzić?

W takiej sytuacji warto zasięgnąć porady endokrynologa.
(głownie z uwagi na powstawanie rozstępów) cellulit jest problemem niezależnym od wagi i od przebytych ciąż. Na powstawanie cellulitu maja wpływ czynniki genetyczne, hormonalne oraz tryb życia. Oba problemy mozna spróbować leczyć karboksyterapia.
Ewa Rybicka

Witam przyczyn powstawania rozstępów jest sporo:np. okres szybkiego wzrostu, szybkie przybranie na wadze.Prosze udac się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej, jest szereg zabiegów które można wykonać, lekarz po obejrzeniu skóry dobierze odpowiednie: peelingi, mezoterapia, lasery