Problem przedwczesnego wytrysku i stosowanie leku Priligy

Witam. Mam duży problem borykam się z problemem wczesnego wytrysku , ostatnio zacząłem stosować lek Priligy , jednak lek nie działa :( zażywam go około 3 godziny przed stosunkiem 60 mg , proszę o pomoc :( raz napiłem się alkoholu po wzięciu tego lekarstwa i wtedy lek zadziałał idealnie :(

Witaj!
Myślę ,że lek nie działa ,ponieważ problem jest w tym ,że jest pan zbyt spięty i bardzo zadaniowy - jak każdy mężczyzna . Dopoksetyna - Priligy zadziałała , kiedy po wypiciu alkoholu był pan bardziej rozluźniony. Prosze udać się do psychologa- seksuologa po poradę - ćwiczenia, ewentualnie nauczyć się opanowywania tej sytuacji poprzez - techniki relaksacyjne np.trening Schultza lub Jakobsona. Pozdrawiam