Problem z ciągłym bólem brzucha w dolnej części

Witam, mam problem z ciągłym bólem brzucha , w dolnej części.Robiłam wszystkie podstawowe badania w szpitalu i nic nie wykazały. Nawet wizyta u ginekologa nic nie pokazała. Dolegliwości mam juz od lutego z przerwami małymi. A objawy; zaparcia, przelewanie w brzuchu, kłucie w brzuchu w róznych miejscach,ciągłe odbijanie, złe samopoczucie, bóle pleców _myślę ze promieniuję od brzucha, mam odczucia wymiotne. I chiałam się zapytać czy rezonans pokaźe to samo co kolonoskopia?Chodzi o jelita c. I g.?

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę, że lepiej byłoby wykonać badanie kolonoskopowe. Ale proszę w pierwszej kolejności udać się do swojego lekarza celem odpowiedniej kwalifikacji do powyższego badania oraz ustalenie dalszej diagnostyki.