Bóle brzucha przypominające kłucie, wzdęcia i zaparcia

Witam Od jakiegoś czasu mam bóle brzucha, przypominające kłucie, najbardziej w środkowej części brzucha ale dokładne miejsce ciężko określić , opisałabym to bardziej jako ogólny dyskomfort, brzuch boli w różnych miejscach, dodatkowo mam wzdęcia i zaparcia, taka sytuacja powtarza się dość często ale za każdym razem jak idę do lekarza rodzinnego twierdzi że "nie widzi nic niepokojącego", co to może być? chętnie wykonałabym jakieś badania na własną rękę ale jakie ? Dziękuję za pomoc

Co Pani je?
Zaparcia mogą dawać takie odczucia bólu i kłucia.

Wzdęcia i zaparcia świadczą o problemie albo z motoryką jelita albo z dietą .

Najłatwiej przeanalizować dietę i zmienić sposób żywienia, który na pewno ma wpływ.

Proszę mi najpierw na email opisać co Pani je, potem można zastanowić się co dalej.

email: info@swiatdietetyki.pl