Problem z częstymi omdlewaniami

Witam, mam problem z częstymi omdlewaniami. Wiem kiedy zbliża się omdlenie, czuję ucisk w klatce piersiowej (jakbym nie mogła złapać powietrza) i moje serce zaczyna bardzo szybko bić. Tracę przytomność na sekudnę- dwie, odzyskuję ją i znowu tracę na chwilę. Po omdleniu mam płytki, szarpany oddech i szybkie bicie serca. Później czuję ogromne zmęczenie rąk i nóg.Po jakimś czasie wszystkie dolegliwości ustają.Leżałam w szpitalu na neurologii i miałam zrobiony komplet badań i dalej nic nie wiadomo.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Z opisu wynika, że była Pani dokładnie diagnozowana w oddziale neurologii. Jeśli zatem nie ma przyczyn neurologicznych opisanych omdleń, kolejnym krokiem powinno być wykluczenie przyczyn kardiologicznych. Sugeruję zatem konsultację ze specjalistą kardiologiem.