Jakie choroby wykluczyć, żeby stwierdzić przyczynę w psychice?

Witam, od kilku miesięcy borykam się z silną sennością, zasłabnięciami. Mam ciągłe nawroty zapaleń ucha i zatok, wymaz wykazał nosicielstwo gronkowca złocistego, poza tym brak bakterii. A rok temu miałam poważny uraz głowy, który spowodował utratę przytomności i pamięci (później wróciła, nie pamiętam tylko samego wypadku). Często czuje, że mogę zemdleć, że tracę kontakt z rzeczywistością. Mam często gorączkę, wysoki puls (ok. 130, a normą było zawsze 60), nierówne bicie serca. Badania krwi są w normie. Jestem sportowcem, pracuję umysłowo- czuję, że coraz gorzej sobie radzę w obu tych dziedzinach życia. Czekam na ocenę przez neurologa eeg (wynik: słabo zróżnicowany przestrzennie zapis złożony z fal beta). Zaczynam się jednak zastanawiać, czy przyczyna tego stanu nie jest fizyczna, ale może psychiczna, opis tego jak się czuje pasuje do derealizacji. U jakiego specjalisty powinnam szukać pomocy? Jakie choroby wykluczyć, żeby stwierdzić przyczynę w psychice?

Wskazana konsultacja neurologiczna, badanie neuroobrazowe, wykluczenie padaczki, zmian pourazowych OUN, ew. konsultacja kardiologiczna, ECHO serca. Badania krwi - morfologia, CRP, itp. Czy było ukąszenie przez kleszcza? wówczas należy wykluczyć boreliozę.
Jesli bez patologii w badaniach - obserwacja w kierunku zaburzeń nerwicowych (lękowych) - konsultacja psychologiczna/ psychiatryczna.