Jakie powinnam wykonać badania by wykluczyć inne przyczyny czy też choroby?

Od dłuższego czasu jestem zmęczona, mam zawroty głowy, pajączki na kończynach dolnych (łydki), skurcze w łydkach, nie mam apetytu a jeśli już chcę jeść to są to węglowodany np.ciastka, ciasta lub jakieś cukierki czekoladowe, nutella itp. Mam bardzo małe pragnienie tzn potrafię wypić tylko maks 500ml w ciągu dnia,największe pragnienie jest wieczorem przed snem, nie mam ochoty na mięso. Mam 33 lata, 173cm i 59kg,jestem szczupła, mam niski poziom tkanki tłuszczowej, mieszkam na 4 piętrze i bolą mnie mięśnie po wejściu na 4 piętro i szybciej bije mi serce za każdym razem. Domyślam się że to z niedożywienia i zbyt małej ilości płynów. Jakie powinnam wykonać badania by wykluczyć inne przyczyny czy też choroby.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je. Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych. Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl