Problem z dotknięciem pępka oraz żołędzi penisa

nie mogę dotknąć się do pępka od urodzenia,nie boli ale to tak wrażliwe miejsce że myśl o dotyku powoduje nieprzyjemne uczucie,jest to bardzo duży problem ,spodnie noszę niżej,itd.neurolog powiedział zeby przeciąć nerwy dochodzące ale nikt nie chce nawet rozpatrzyć mego przypadku,taki sam problem mam z żołędziem na penisie też takie miejsce że ręką się nie dotkne,proszę o poradę

Magdalena StusiĹska

Może warto skonsultować się ponownie z neurologiem który zasugerował zabieg i zapytać gdzie taki zabieg mógłby zostać wykonany?