Ból penisa po dotknięciu

Witam! Od pewnego czasu doskwiera mi ból penisa, ściślej mówiąc, pewnego punktu na lewej części żołędzia. Boli tylko i wyłącznie po dotknięciu tego newralgicznego punktu. Penis wygląda całkowicie normalnie. Problem pojawił się po dość intensywnym stosunku, w trakcie którego kilka razy penis wypadł z pochwy, a następnie w nią uderzył. Ból ogranicza doznania seksualne, dlatego też proszę o radę. Pozdrawiam.

Witam!
Objawy są dość nieswoiste, ale wydaje się, że nie mają poważnego podłoża i mogą wynikać z podrażnienia żołędzia. Jeśli nie ma żadnych innych objawów ani zmian w obrębie członka to kwestie zapalne i infekcyjne wydają się być mało prawdopodobne. W tej sytuacji proponuję stosować odpowiednie kosmetyki do higieny intymnej najlepiej o właściwym pH i o właściwościach łagodzących podrażnienia, warto byłoby również przez jakiś czas zachować wstrzemięźliwość seksualną. Jeśli objawy nie ustąpią, proponuję skonsultować problem z urologiem. Pozdrawiam serdecznie!