Problem z erekcją podczas stosunku z partnerką

Witam. Mam mam21 lat przejde od razu do konkretow, mam problem z erekcja a mianowicie. Podczas gry wstepnej mój czlonek jest gotowy do odbycia stosunku a gdy juz zaczniemy to max 2, 3 minuty i opada, dodam ze to moja 1 partnerka jestesmy blizej jakos od 5 miesiecy, wczesniej bylo wszystko w miare ok, ale gdy zdjagnozowano u mnie przepukline refluksowa przełyku nadrzerki, zapalenie, to łykam leki(zirid, lanzul,emanera). Pytanie brzmi czy mogą one być przyczyna zaburzen z erekjcą?

Lek. Tomasz Budlewski

Podane leki raczej nie powinny powodować takich objawów niepożądanych. Proponuję udać się do urologa/seksuologa.