Problem z gubieniem włosów u 22-letniej córki

Moja córka gubi wlosy.Widac już skórę głowy.Miala robione badania. Być może nie takie jak trzeba.Ma 22 lata.Do kogo się zgłosić i jakie badania trzeba zrobić.Proszę o pomoc

Dzień dobry .Proszę zgłosić się na konsultację z dermatologiem lub trychologiem , on dobierze odpowiednie badania i jeśli wystąpi taka konieczność, skieruje do innego specjalisty. Problem z wypadaniem włosów najczęściej wynika z różnego typu zaburzeń prawidłowej pracy organizmu, niekoniecznie bezpośrednio związanym z włosami.