Problem z koordynacją ruchów oraz szczypanie oczu

Witam opis zdarzenia : Wstałem z kanapy wykonałem kilka kroków poczym nastapiła brak koordynacji ruchów ( bez zawrotu głowy) oraz szczypiace oczy .Po tygodniu dokładnie taki sam objaw tylko w nocy idąc do łazienki - wróciłem siadłem na łóżku -próba wstania była opodobna - poszedłem spać.Wizyta u neurologa nie przynoisła zadnych efektów. -rutynowe badanie na miejscu żadnego skierowania na badania.Wcześniej ( kilka lat do tyłu) miałem stany trochę inne np. zdretwienie ręki,problem z mową.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Proponuję wykonać RTG kręgosłupa i USG doppler tętnic szyjnych.
Pozdrawiam