Zawroty głowy, ucisk w szyi, zatkane uszy i ból w tylnej części głowy

witam mam 25 lat i pewnego czasu położyłem się spać. odchyliłem głowe do tyłu i zaczęło robić mi sie ciemno w oczach tak jak bym miał odlecieć , i trzyma mnie tak juz kilka dni, tzn zawroty głowy ból w tylnej części głowy, ucisk na szyi, zatkane uszy i w ogóle jestem "nie do życia" byłem na rtg kręgosłupa szyjnego i wyszło mi Wyrównanie lordozy szyjnej z patologiczna odmiana kifozy . moje pytanie czy to jest mozliwe że przytyka mi jakieś żyły do mózgu i z tego to jest czy szukać gdzie indziej?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Proponuję wykonać USG doppler tętnic szyjnych.
Pozdrawiam