Problem z łupieżem tłustym

Witam. Mam na imie Agata i mam problem z lupiezem tlustym.. chcialabym sie dowiedziec jaki jest najlepszy srodek do zwalnienia tego problemu. Uzywam szamponu pharmacelis do lupiezu tlustego ale niestety nic mi to nie pomaga. Jest to bardzo uciazliwe gdyz zaraz po umyciu glowy bardzo swedzi mnie skora glowy. Prosze o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza dermatologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie y