Łupież i świąd głowy a odpowiednie działania

Witam Od kilku miesiecy meczy mnie straszny lupiez glowy sypiacy sie platkami oststnio jak uzylam szamponu lavera anti - dandruff to mam strupy straszne ktore zdrapuje i jeszcze wiekszy lupiez mialam tez na czole czerwone plamy ktore znikly czasem sie pojawiaja a po szamponie salcura strasznie mnie glowa swedzi czy sa na to jakies domowe sposoby nie mige spac bo mnie sedzi glowa

Renata GrzechociĹska

Witam.
Objawy wskazują na infekcję grzybiczą skóry głowy, proszę udać się do lekarza rodzinnego lub dermatologa w celu włączenia odpowiedniego leczenia.
Pozdrawiam