Problem z nadmierną sennością

mam 26 lat, od jakiś 3 tygodni mm ogromny problem z sennością, nie tyle ze wstawaniem i w ciągu dnia co po pracy, nie jestem w stanie wytrzymać do godziny 20, bo po prostu padam, nie jestem w stanie sobie z tym poradzić, strasznie źl się z tym czuję. przeczytalam artykuł poniżej i w sumie pasuje mi kilka objawów... zmiana antykoncepcji z tabletek na pierścień, ostatnio rzeczywiście przez mniej seksu z partnerem, a stale o tym myślę...czy stres i depresja, zupełnie NIE...anemia? hmm, schudłam

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza