Problem z nawracającym bólem brzucha u 32-latki

Witam. Od prawie miesiąca boli mnie brzuch codziennie tylko nie w nocy jak śpię. Luźne stolicę 1dziennie,czassmi uczucie niepełnego wyróżnienia , wzdęcia, chwilami mam wrażenie że ból promieniuje też do pleców.apetytt taki sobie.. Czuję skorcz w brzuchu tak jakby moje cialo się kurczylo. Rok temu miałam gastroskopie wyszła przepuklina przelykowa brałam tribux i po pół roku przeszło. Teraz te bóle są od końca marca... Też biorę tribux ale nie widzę poprawy. Do tego biorę pramolan 2xdziennie bo od środka czułam się nerwowa i puls mi skakał... Zaczęłam chodzić też do psychologa bo zawsze sobie coś wkrecam, boję się... Krew mocz kal w normie. Kolonoskopia robiona trzy lata temu też ok. Wszyscy mi mówią że to może być na tle nerwowym... No właśnie może??? Ale czy napewno? Może przyczyną jest inna??? Czy mogę powtórzyć gastroskopia? Bo mój lekarz mówił że nie ma potrzeby...

Dzień dobry, Pani dolegliwości są najprawdopodobniej na tle nerwicowym. Proszę unikać stresu i prowadzić zdrowy, higieniczny tryb życia.