Problem z nawracającym trądzikiem u 25-latki

Dzień dobry. Mam 25 lat. Mam problem z nawracającym trądzikiem nawet po około 2 latach po leczeniu Izotekiem prowadzonym przez dermatologa. Chciałam mznaleźć przyczynę, zrobiłam następujące badania i uzyskałam wyniki: DHEA-S 528,50 (norma 98,80 -340,00), Androstendion 4,18 (0,30 - 3,70), FSH 9,07 (2,8-14,4 faza folikularna), Estradiol <20,00 (0-160 faza folikularna), testosteron 35,00 (0-73). Dodam, że mam też dosyć bujne owłosienie na rękach, nogach, wąsik i włoski na brodzie. Co teraz ?

Proszę udać się do dermatologa lub lekarza medycyny estetycznej lekarz po obejrzeniu stanu skóry dobierze kurację lekową i zabiegową, bardzo często stosuje się serię zabiegów peelingów medycznych , lasery.