Trądzik grudkowo-krostkowy a wynik badań laboratoryjnych

Witam. Mam trądzik grudkowo-krostkowy. Zrobiłam badania, krzywa: insulina, cukrowa, usg macicy, cytologia, wyniki w normie oraz: Wolny testosteron 0,628 [0,06-0,82] DHEA-S 201,6 [98,8-340] Prolaktyna 19,29 [4,79-23,3] Androstendion 2,40 [0,30-3,70] LH 9,24 [2,4-12,6] FSH 9,08 [3,5-12,5] Leczę Hashimoto. Ważę 47kg/169cm. Stosowałam większość antybiotyków na trądzik. Czy wyniki faktycznie są idealne? Lekarz proponuje mi izotek, czy internista mógłby jeszcze w mojej kwestii się wykazać?

Dobry wieczór,

Izotek, to dobry lek jesli chodzi o leczenie występującej u Pani postaci trądziku. U większości pacjentów objawy trądziku ustępuja po jednym cyklu leczenia.. Prosze pamiętać, że leku nie powwinno podawać się kobietom w wieku rozrodczym niestosujących skutecznych metod zapobiegania ciąży. Może Pani również zastanowić się nad wykonaniem autoszczepionki, metoda dość stara, ale skuteczna.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz