Problem z oddychaniem a nadczynność tarczycy

witam. Mam pytanie. Od kilku dni odczuwam podczas oddychania ze nie moge napelnic pluc powietrzem do konca. Czy to jest jakis niepokojacy znak? Ogolnie mam nadczynnosc tarczycy ale jak narazie powoli wyniki ida do gory bo moje ostatnie tsh 0,001 a ft4 11,12 a teraz tsh 0,003 a ft4 17,15 czy moze miec na to wpływ tarczyca? biore metizol juz ponad 3 miesiace. I jeszcze jedno pytanie jezeli ft4 bedzie ponad norme co to powodowac bedzie? pozdrawiam i dziekuje.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest zmodyfikowanie dotychczasowego leczenia. Proszę koniecznie udać się do lekarza endokrynologa. Co do nabierania powietrza do płuc i ciężkości z tym związanych konieczne jest badanie lekarskie aby móć coś więcej powiedzieć.