Czy spadek TSH świadczy o nawrocie niedoczynności tarczycy?

Witam, lecze sie na nadczynnosc tarczycy obecnie od 1,5 miesiaca nie biore metizolu ,lekarz kazał mi odstawic po 2 latach przyjmowania . mam wole guzowate i podejrzenie G-B . Miałam robiona biopsje , wszystko jest dobrze. Wyniki TSH 1,61 norma 0,27-4,2, Ft4 1,31 w normie. Dzisiaj zrobiłam kontrolne badania i okazuje sie ze Ft4 jest na tym samum poziomie 1,36 a TSH spadło na 0,421. Mam 53 lata i jestem w okresie menopauzy. Czy taki spadek TSH swiadczy o nawrocie nadczynnosci ? czy moze zrobic jeszcze raz badanie . Czuje sie dobrze i nie mam narazie zadnych objawów nadczynnosci . Bede bardzo wdzieczna za odpowiedz.

Wynik jest jeszcze prawidłowy, trzeba obserwować. Spadające TSH nie świadczy o niedoczynności tarczycy, To raczej oznaka powrotu prawidłowej czynności tarczycy.