Problem z oddychaniem a przeziębienie

Witam. Od paru dni męczy mnie coś dziwnego. Nie wiem jak to opisać, nie wiem czy jest to jakiś skurcz czy też przytkanie oddechu czy tylko takie wrażenie. Trwa to dosłownie nawet nie sekunde. To uczucie towarzyszy mi od czwartku. Nie wiem czy to ma znaczenie ale od tego też dnia zaczelo sie tez przwziębienie. Katar, delikatny kaszel. Po tym czymś zaczyna mi sie krecic w glowie, oraz nie dobrze mi na żołądku. Mialem robione ekg, ob, morfologie, pluca tez czyste. Moze byc to cos z żołądkiem?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy najpewniej są wynikiem infekcji. Sugeruję, by był Pan pod stałą opieką lekarza POZ, który pokieruje dalszym postępowaniem.