Problem z orgazmem i erekcją a masturbacja w przeszłości

Dzień dobry, proszę o radę. Mam 25 lat, masturbowałem się bardzo długo, ok. 8 lat. Pobudzałem się niekiedy bardzo ostrą pornografią. Od roku mam dziewczynę, od 1,5 miesiąca nie masturbuję się (z uwagi na wcześniejsze problemy z seksem). Na początku moje działanie przynosiło rezultaty, niestety ostatnio zauważyłem, że mam problemy z dojściem do orgazmu. Ponadto, czasami mam problem z erekcją. Kiedy uprawiam seks i jestem w środku, tracę twardość. Co mam zrobić? Dziękuję i pozdrawiam

Witam,
zapewne warto byłoby się udać na konsultację do seksuologa i dokładnie wyjaśnić sprawę, z pewnością jest to rzecz do rozwiązania. Pozdrawiam.