Problem z osiągnięciem przyjemności seksualnej podczas pettingu

Witam! Mam 21 lat i mam problem, ponieważ podczas pettingu nie mogę dojść.Zaczyna mnie niepokoić ten fakt,boję się,że jest ze mną coś nie tak.Jestem ze swoim chłopakiem od 2 lat,poznajemy się coraz bliżej,nie uprawialiśmy seksu, nie śpieszy nam się,od jakiegoś roku zaczęliśmy uprawiać petting jednak nigdy nie doszłam,strasznie mnie to frustruje.Nie wiem gdzie tkwi problem.Mój chłopak pociesza mnie,że widocznie potrzebuję więcej czasu,ale widzę,że jego też już zaczęło to martwić.Proszę o pomoc

Dzień dobry.

Biorąc pod uwagę Pani wiek i niewielkie doświadczenie, należy przypuszczać, że to one są zasadniczą przyczyną opisanego przez Panią problemu. Pani frustracja i oczekiwanie upragnionego orgazmu nie ułatwia, niestety, sprawy. Tak się jakoś dzieje, że im bardziej myślimy o spełnieniu, tym większe prawdopodobieństwo, że go nie będzie.
Proszę się nie spieszyć. Powoli, w miarę upływu czasu i poznania swojego ciała oraz partnera Pani problem powinien samoczynnie zniknąć. Pani partner wydaje się mieć w tej kwestii rację.
Dodam, że seks to nie tylko orgazm, ale przede wszystkim to, co się dzieje przed nim. Warto, by "temu" właśnie poświęcić uwagę i emocjonalne zaangażowanie, bez wyczekiwania na "dojście", o którym Pani pisze.

Pozdrawiam.