Problem z potliwością od 6 lat

witam, mam ogromny problem z potliwością. Jestem juz naprawdę załamana. od 6- ciu lat zmagam się z tą chorobą a dalej nie wiadomo co mi jest. byłam u endokrynologa- wszystko jest w porządku, THS FT4, krew mocz badania na nerki- wszystko jest w porządku, brałam przez 3 miesiące tabletki na nerwy... ale po nich przytyłam 15 kg... strasznie sie teraz denerwuje, byłam u zielarki, piłam zioła przez 3 miesiące i nic, nie wiem, czy to ma związek z nadmiarem wody w organiźmie, z nerwami, z hormonami

Proszę podać na jakiej okolicy występuje nadpotliwość, wtedy będziemy mogli coś więcej doradzić.

Zazwyczaj na lokalną napotliwość stosuje się zabiegi z botoxem