Problemy z przedwczesnym wytryskiem

Witam! Mam 24 lata i mam problem z przedwczesnym wytryskiem. Byłem dzisiaj u seksuologa z tym problemem. Zostałem wypytany o ilość partnerek w życiu pierwsza masturbacja czy przechodziłem świnkę. Powiedziałem ze przechodziłem świnkę delikatną, bo tak było. Po czym lekarz obejrzał moje jądra i stwierdził, że są nie wykształcone i są wielkości jak u 16-latka. Powiedział, że jest to powód przedwczesnego wytrysku i zalecił badanie hormonów, które mam zrobić jutro a następnie przepisze mi hormony. Poza tym dostałem już dzisiaj żeń-szeń oraz macca i jakieś witaminy dobierane pod względem grupy krwi. Proszę o weryfikacje tej diagnozy, ponieważ troszkę sie boję, zaufać temu lekarzowi. Mimo, że jest to bardzo znany lekarz. Proszę o szybką odpowiedź.

Witam! Jeśli w badaniu fizykalnym stwierdzono nieprawidłową wielkość (objętość) jąder i związek z infekcją wirusem świnki to należy przeprowadzić dokładną diagnostykę hormonalną. Zapalenie jąder stanowi groźne powikłanie świnki, a stan po przebytym zapaleniu jąder może prowadzić do przedwczesnego wytrysku. Badania hormonalne pomogą potwierdzić bądź wykluczyć podejrzewaną przyczynę. Proponuję pozostać pod opieką seksuologa. Pozdrawiam serdecznie!