Problem z przełykaniem jedzenia a bóle klatki piersiowej

Witam! Jedząc chipsy, nagle poczułam, że kawałek chrupka źle połknęłam, zaczęłam mieć atak kaszlu, zaczęło mnie boleć lewe płuco (ewnetualnie klatka piersiowa w tym miejscu), czułam także mocny atak kaszlu i swędzenie w gardle. klatka piersiowa bolała jeszcze jakiś czas, czy to możliwe, aby podczas połykania chips wpadł mi do płuca?

Lek. Tomasz Budlewski

Raczej jest to mało prawdopodobne a objawy wynikały z podrażnienia. Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego.