Problem z regularnością okresów

Witam serdecznie, mam 23 lata i od początku miesiączkowania cały czas mam problem z regularnością okresu. Przeważnie mam do 33-36 dni. Na pół roku zdecydowałam się na tabletki antykoncepcyjne ale źle się czułam. Cały czas mam stresy jem przeważnie szybko i coś słodkiego...(baton,czekolada,słodkie napoje) brak sałaty lub innych warzyw owoców.Zup wogóle nie jem.. Mam śluz przez tydzień pózniej nic się nie dzieje i znowu. Brzuch czasami mnie boli ale nie ma żadnego oznak okresu. Proszę o pomoc

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania ginekologicznego i oceny wyników badań hormonalnych nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Sugeruję kontakt z ginekologiem.