Jak się odżywiać, aby zgubić brzuch?

Jak zgubić brzuch mam 33 lata mężczyzna co mam jeść a lubię zjeść i niestety nie mogę pozwolić sobie na indywidualne gotowanie ponieważ jem na plebanii gdzie pani dobrze gotuje i stale pytanie czy smakuje i oczywiście smakuje nie chce jej powiedzieć że jestem na diecie ponieważ to jest jej praca nie chce żeby było jej przykro ale chcę normalnie jeść to co ona daje

Należy wykluczyć z diety potrawy mączne: pierogi, kopytka, naleśniki, kluski, makarony oraz potrawy i napoje słodkie. Ważne, aby jeść dużo warzyw( co najmniej 0,5 kg dziennie). Pozdrawiam