Jaką dietę stosować przy tabletkach antykoncepcyjnych?

witam, mam 37 lat i przyjmuję tabletki antykoncepcyjne w celu leczniczym . Od dawna próbuję schudnąć ok10kg ale kiepsko u mnie z liczeniem kalorii przy dzieciach. Byłam na diecie dukana ale plamiłam w trakcie cyklu i nie wiem czy była to wina diety czy jeszcze tabletki nie działały 7 opakowanie. Teraz jestem już 1,5 roku na tabletkach a ja nadal nie wiem jak schudnąć by tabletki się zawsze dobrze wchłonęły a waga poszła w dół. Jaką mam najlepiej stosować dietę ? dziękuję

Najlepsza dieta to wykluczenie produktów i potraw tuczących: słodyczy, słodkich napojów i potraw, potraw mącznych, pizzy, makaronów itp. Oprócz tego trzeba jeszcze zjadać ok. 0,5 kg warzyw dziennie. Wtedy nie trzeba liczyć kalorii. Pozdrawiam