Niedowaga i utrata wagi

Witam. Mam duży problem z niedowagą. Mierzę 183cm i ważę 45 kg. W tym roku kończę 20 lat. Okąd zamieszkałam z chłopakiem musze pracować i ciągle chudnę, wcześniej moja waga wachała się od 65-55kg. Od małego byłam bardzo szczupła, a BMI mojej mamy rzadko sięgało 19. Mam dość swojego wyglądu i chcę prztytc... conajmniej 30kg. Nie moge pozwolic sobie na drogie diety. Proszę o pomoc.

Sugeruję jeść codziennie potrawy mączne (pierogi, kopytka, naleśniki, makarony, pizza) i kasze z sosami. Oczywiście zawsze w towarzystwie warzyw. Pozdrawiam