Jak skutecznie przybrać na wadze?

Każdy ma problem z schudnięciem....ja niestety mam na odwrót, nie mogę przytyć :( Co mam zrobić bądź jeść by przybrać na wadze?

Dzień dobry,

coraz częściej pomocy u dietetyka szukają osoby, które chcą przytyć.

Najlepszym sposobem jest połączenie aktywności fizycznej z odpowiednio zbilansowaną dietą.

Podała Pani zbyt mało danych abym mogła nakreślić jak mniej więcej powinna wyglądać taka dieta.

Proszę się skonsultować z dietetykiem ze swojej okolicy, który pomoże Pani przytyć.

Pozdrawiam,

Joanna Wardenga

Witam,
Aby przybrać na wadzę powinna Pani mieć dodatni bilans energetyczny. W ustaleniu odpowiedniej diety może pomóc Pani dietetyk. Dieta na przytycie powinna składać się ze zdrowych produktów ale w większej ilości, nie należny również rezygnować z aktywności fizycznej.
Pozdrawiam