Jak szybko i skutecznie przybrać na wadze?

Witam. Potrzebuje porady , pomocy w przybraniu na wadze . Ważę zaledwie 66 kg przy wzroście 186cm o doskonale wiem , że za mało ważę i bym musiał przytyć około 20 kg . I potrzebował bym porady lub diety jak przytyć . W miarę szybko , ale też ,abym nie miał brzucha . Lubię sobie zapalić w małej ilości jeden max dwa papierosy i wypić nie za dużo od świetnie . Z góry mówię jajka , bananów , szpinaku , śliwek itd itd nie lubię . Jestem zdrowym i na nic nie choruje. Z góry dziękuję za pomoc i pozdr.

W celu ułożenia indywidualnego planu żywieniowego, który pomoże przybrać na masie ciała - w sposób zdrowy, należy umówić się na wizytę do dietetyka. Bez dokładnego wywiadu żywieniowo-chorobowego nie można zalecić żadnej skutecznej diety. Dieta na pewno będzie na wyższym pułapie energetycznym niż obecna, będzie również obfita w produkty pełnowartościowe.