Jak można przybrać na wadze przy szybkiej przemianie materii?

Jak przybrać na wadzę przy szybkiej przemianie materii? Mam 18 lat , 192 cm wzrostu i warze zaledwie 64-66 kg nie raz skacze nawet do 68 , lecz optymalna waga to 66 kg . Mam bardzo szybką przemianę materii . U lekarza pierwszego kontaktu dostałem informacje że , chudnę ponieważ rosną , no ale bez przesady . Proszę o jakąkolwiek wskazówkę lub pomoc.

Proszę przeanalizować swój sposób żywienia i zastanowić się czy spożywa Pan odpowiednią ilość kalorii w ciągu dnia.

Zakładając, że prowadzi Pan mało aktywny tryb życia, Pana zapotrzebowanie na energię wynosi około 2500 kcal dziennie. Oczywiście jeśli uprawia Pan jakiś sport, liczba ta będzie większa.

Pozdrawiam,
Emilia Kołodziejska
www.dietcoaching.pl

Witam. proponowałbym udać sie do dietetyka który na podstawie szczegółowego wywiadu i analizy składu ciała ułoży odpowiednią diete. Pozdrawiam