Problemy z przyborem masy pomimo diety

Mam dietę 2500-3000kcal. Węg50%, tł25%, biał25%. 4-5 posiłków dziennie. Nie mogę przytyć. Od 3 miesięcy 0kg. Pilnuję diety, nie piję, nie palę, nie robię cardio. Wiek 23, wzrost 179, waga 59.8. 8-16 praca, 17-20 spacer i/lub siłownia. Tasiemiec nie wykryto, badania w normie. Jak przytyć? Dietetyk się poddaje.

Według wskaźnika BMI Pana masa ciała jest prawidłowa.

Jeśli chciałby Pan zwiększyć masę mięśniową, warto byłoby się skupić na profesjonalnym treningu z trenerem i doborem odpowiedniej diety do tego treningu
.
Z wiekiem Pana przemiana materii zacznie spadać i naturalnie zacznie Pan przybierać na wadze. Z punktu widzenia zdrowotnego wszystko jest jak najbardziej ok.

Pozdrawiam,
Emilia Kołodziejska
www.dietcoaching.pl

Witam, proszę zmienić trening na siłowni w taki sposób, aby pokonywał Pan większe obciążenia. Generalnie niektórzy mają z tym problem, ale wytrwałość jest kluczem do sukcesu.