Waga bez zmian pomimo stosowania diet

Witam. Ważę 59.8 kg. Od 3 miesięcy jestem na diecie. Dietetyk załamuje ręce - miałem już dietę węgl., tłuszczową, białkową i nic nie ruszyło. Próbowaliśmy na 2300, 2500, 3000 kcal dziennie i nic. Ciągle 59.8 kg. Badania na tasiemca - nie wykryto. Rzadko oddaję kał (co 3-4 dni), ale jest normalnej wielkości, brak zaparć, bólu, czegokolwiek. Od niedawna zacząłem siłownię, ale nawet jeśli - dieta była potężna, więc i tak powinienem przytyć przynajmniej 1 kg a tymczasem nic. Proszę o poradę.

Witam, podał Pan za mało danych aby obliczyć podstawową i całkowitą przemianę materii. Potrzebny jest jeszcze wzrost, wiek i aktywność fizyczna.
Ale prawdopodobnie ma Pan ektomorficzną budowę ciała i szybki metabolizm. Jeśli doda Pan trening siłowy oraz będzie stosował dobrze zbilansowana dietę w której bilans kaloryczny będzie dodatni to masa ciała powinna iść w górę.

Pozdrawiam

http://www.zawadzki.fitdietetyk.pl