Rozkład węglowodanów, białek i tłuszczów na diecie redukcyjnej

witam, jaki powinien być rozkład węglowodanów/tłuszczy i białek na diecie redukcyjnej, której celem jest zrzucenie ok 5kg. Dodatkowo należy dodać, że prowadzę aktywny tryb życia - ok. 6 razy w tygodniu ćwiczenia. Spożywam 1900kcal. Proszę o wskazówki.

Witam, pierwsza podstawowa sprawa to ustalenie czy te 1900 kcal pokrywa Pani zapotrzebowanie energetyczne? Trudno mi odnieść się do tej wartości nie znając Pani wzrostu i masy ciała, tym bardziej, ze pisze Pani o wysokiej aktywności fizycznej.

Proszę o uzupełnienie danych, serdecznie pozdrawiam i zapraszam na www.dietoterapia.waw.pl