Czy mogę pić herbatki oczyszczające?

Witam, Aktualnie, uprawiam 5 godzin sportu tygodniowo ( godzina na siłowni, 2 na basenie, godzina tańców i godzina Krav Maga) lecz nie widzę poprawy sylwetki. Chciałabym zrzucić tak z 3kg, wyrzeżbić sylwetkę i pozbyć się cellulitu. Jakiego stylu pływania powinnam używać? Czy można mi polecić jakieś herbatki oczyszczające? Co mam robić aby osiągnąć śwój cel? Aleksandra

Witam serdecznie,

Szczerze odradzam stosowania herbatek oczyszczających. Od nich Pani nie schudnie i nie poprawi swojej sylwetki a co najwyżej rozleniwi Pani swoje jelita.
Co do pływania to proszę wybrać swój ulubiony styl i chodzić na basen systematycznie i aktywnie spędzać tam czas.
Ćwicząc regularnie i dbając o zdrową i odpowiednio zbilansowaną dietę z pewnością osiągnie Pani swój cel. Należy pamiętać że właściwy jadłospis to 70% sukcesu.
W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania konsultacją zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk

Skoro nie ma efektów po uprawianiu sportu, to znaczy że robi Pani błędy w żywieniu. Radzę regularnie co 3 godziny jeść posiłki, odstawić słodycze i słodkie napoje oraz potrawy mączne: pierogi, kopytka, naleśniki, kluski, makarony. Pozdrawiam