Problem z rozróżnieniem żył a USG

Dobry wieczor mam problem z mama mama jest po badaniu usg zyl i osoba kture je robila muwi ze nieda ich sie udroznic co wzwiazku z tym robic bo mama jest slaba i po udarze 15 lat tmu

Ale proszę podać dokładny wynik USG żył. O jakie dokładnie żyły chodzi? Gdzie przebiegające? Zbyt mało informacji, abym mógł odpowiedzieć na to pytanie.