Problem z seksem po masturbacji i ból żołędzi podczas seksu oralnego

Problemów mam kilka: 1. Przez długie lata nie miałem partnerki i jedyną aktywnością seksualną była masturbacja. Teraz nie mogę dojść w ogóle lub bardzo rzadko - przy ogromnym wysiłku (często już mięśnie nie dają rady). 2. Czuję ból żołędzi podczas seksu oralnego (nazwijmy to "górnej połowy", nie wiązadełka (jego stymulacja na mnie nie działa w ogóle chyba)). 3. Podczas oglądania filmów porno potrafię dojść w 3 minuty albo w 3h i czuję silne bodźce, podczas normalnego seksu nie czuję prawie nic.

Witam
Z pana opisu wynika, ze potrzebna jest panu pomoc seksuologa z doświadczeniem z osobami uzależnionymi od masturbacji a także z bardzo dużym doświadczeniem terapeutycznym. Proszę osobiście umówić się na wizytę w swojej okolicy, ponieważ na forum nie ma możliwości rozważania pańskiego problemu i postawienia kompleksowej diagnozy. Pozdrawiam