Problem z wytryskiem podczas seksu oralnego

Mam problem z wytryskiem podczas seksu oralnego z partnerka.Kochamy sie od 1.5 miesiaca nie chce zeby odeszła .Wkurza sie ze nie miała tak jeszcze z innymi patrtnerami

Witam,

Na czym ten problem polega? Jest za wcześnie, za późno, wcale? Czy z innymi partnerkami problem również występował? Czy występuje także w trakcie masturbacji / penetracji ?

Proszę podac więcej danych.

Pozdrawiam