Problem z wytryskiem i wzwodem u 24-latka

Witam. Od kilku lat masturbuję się kilka razy dziennie i bez problemu mam erekcje. W momencie gdy robi to moja dziewczyna to mam bardzo duzy problem zeby dojsc. Natomiast w trakcie klasycznego seksu w mojej opinii dochodzę zbyt szybko i nie umiem powtrzymac wytrysku. Prosze o porade.

Dzień dobry.

Masturbacja w częstotliwości, o której Pan pisze, jest szkodliwa. Z opisu można wnioskować, że prawdopodobnie uwarunkował się Pan na praktyki masturbacyjne, w związku z czym w normalnym współżyciu pojawiają się problemy, o których Pan pisze.

Pozdrawiam.