Problem z seksem u 30-latka

Witam mam 30lat wspolzyje od ponad 12 lat mialem wiele partnerek obecnie od kilku lat jestem zonaty i od pewnego czasu zdaza mi sie bardzo czesto ze szybko dochodze podczas stosunku co bardzo nie podoba sie mojej zonie jak rowniez i mi co mozna z tym zrobic czekam na odp i pozdrawiam

Leczeniem braku kontroli nad wytryskiem zajmuje się medycyna seksualna, lekarze seksuolodzy są w większych miastach.
Mówiąc szczerze samemu rzadko można sobie pomóc, jeśli problem jest nasilony.
Internet, a dokładniej reklamy różnych metod i środków są zwykle dezinformacją, a reklamowane środki są korzystne, ale dla producentów i dystrybutorów...
Pozdrawiam. JW, www.seksuolog.org.pl