Szybki wytrysk podczas stosunku i seksu oralnego u 18-latka

Mam 18 lat i problem ze zbyt wczesnym wytryskiem. Jestem z dziewczyną od roku i kilka razy odbyliśmy stosunek. Po krótkim czasie występował wytrysk, "drugi raz" był wolniejszy. Teraz przy stosunkach oralnych dość szybko "dochodzę". Niepokoję się tym. Co może mi pomóc?

Aktualnie brak uzasadnienia do leczenia.
Zalecam lekturę materiałów na Portalu i proszę pamietać o zabezpieczeniu.
Pozdrawiam. JW, www.seksuolog.org.pl