Masturbacja kilka razy w tygodniu i przedwczesny wytrysk podczas stosunku z kobietą

Mam 27 lat. Problem polega nad zbyt szybkich dochodzeniu podczas stosunku z kobietką. Masturbuję się kilka razy w tygodniu. Kochałem się 2 razy w życiu. Czy to kwestia braku doświadczenia ? Czy problem leży gdzie indziej ?? Proszę o pomoc

Brak kontroli nad wytryskiem i "szybkie dochodzenie" w przypadku sporadycznego współżycia - nie kwalifikuje się do leczenia seksuologicznego.
Jeśli rozpocznie się współżycie z kobietą, to warto ograniczyć, znacznie ograniczyć, zachowania autoerotyczne, masturbację , erotografię itp.
Pozdrawiam. JW, Poznań.