Problem z silnymi wzdęciami po każdym posiłku

Witam, mam problem z puszczanie wiatrów i burczeniem w brzuchu. Jeśli chodzi o wiatry, to nie kontroluje kiedy je puszczam. W brzuchu burczy mi czasami na zajęciach lub wykładach, nawet po zjedzeniu wcześniej posiłku.

W tym wieku nie ma niepokojących chorób. Proszę się udać do dietetyka. Jeżeli nie pomoże to do gastroenterologa.