Problem z szumem w uszach po imprezie w klubie

Witam, mam problem z szumem w uszach po imprezie cało nocnej w klubie. Od 5 dni utrzymuje się głośny szum nasila się wieczorem. Ucho nie bolało ani nie boli tylko szumi. Jak mogę się tego pozbyć czy wizyta u laryngologa jest konieczna ?

Śpiesz się! Doznałeś ostrego urazu akustycznego po tej impre. To da się wyleczyć w przeciągu 3 -5 ciu dni od zdarzenia. Potem to już pozamiatane.