Problem z szumem usznym po długiej imprezie

Mam 24 lata. 8 dni temu byłam imprezie przez ok 4h. Mam nieustanny szum w uszach od tego czasu. Po 2 dniach poszłam do laryngologa i dostałam betaserc i skierowanie na badania słuchu. Badania wyszły ok ale szum nie przeszedł. Wylądowałam na 5 dni w szpitalu i podawano mi dozylnie lidokaine i dexaven. Od tego czasu czuje że jest tylko gorzej, mam dodatkowo uczucie silnego ucisku w uszach i zatyka mi uszy. Bardzo proszę o poradę czy coś jeszcze da się zrobic.

Jesteś po ostrym urazie akustycznym po tej imprezie lub piłaś lub paliłaś coś niezdrowego? nie wiem. To trudny temat. Jeżeli to tylko uraz akustyczny to można jeszcze spróbować szybko seans w komorze hiperbarycznej w oddziale laryngologicznym.