Problem z utratą wagi i wyniki badań

Witam mam 32 Mam problem ze schudnieciem, robiłam ostatnio te wyniki : USG tarczycy wyszło tarczyca niehemogenna Androstedion 1.59 (ng/ml) Anty tpo <5.00[lu/ml] DHEA-SO4 344,20[UG/DL] Ft4 1,27[ng/dl] Hemoglobina glikowana 4,9% Insulina przed obciążeniem 33,6[niu/ml] Po obciążeniu 60 min - 517,9 Po 120min - 207,8 Kortyzol 10.0 o 8.00rano Testosteron wolny 1.87 Test glukoza przed obciążeniem 91,9 Po 60min 185,6 Po 120 min 101.3 Tsh 2,700 Mam też PCO Zmiany nastroju

Lek. Tomasz Budlewski

bez podania norm nie mozna sie wypowiedziec. proponuję udac się do lekarza endokrynologa.

Dzień dobry. Trudności w zakresie utrzymania prawidłowej wagi mają często podłoże psychologiczne. Proszę rozważyć współpracę w tym obszarze z psychologiem zajmującym się w ramach praktyki wspieraniem tej grupy Pacjentów. Pozdrawiam.

http://progress.warszawa.pl/