Problem z utrzymaniem erekcji podczas stosunku u 22-latka

Mam problem z utrzymaniem erekcji podczas stosunku ja i moja dziewczyna martwimy sie co jest tego przyczyna mam 22 lata

Lek. Tomasz Budlewski

Witam,
Tego typu problemy mogą wynikać z wielu powodów. Jednym z najczęstszych jest stres, co może wynikać np. ze strachu przed niezaplanowaną ciążą. Proponuję aby oboje Państwo udali się do seksuologa celem konsultacji.